Park Otomotiv Hakkında

Park Otomotiv Hakkında

Park Otomotiv Yetkili bir Bosch servisi olan Park Otomotiv, esasen bir Bosch Car Service kuruluşudur. Uzun yıllardan bu yana hizmet hayatına devam eden ve attığı her adımla, benimsediği her ilke ile adını ve hizmet kalitesini bir adım öteye taşımayı başaran firma, aynı zamanda sürdürülebilir kalite standartlarına sahiptir.

Neden Park Otomotiv?

Sürdürülebilir hizmet kalitesi ve artan oranlı başarı ivmesi ile mevcut sektöründe tutunmayı başaran ve bunun da ötesinde öncü firmalar arasında yer alan Park Otomotiv, belli başlı hizmet ilkelerine sahiptir. Firmanın söz konusu hizmet ilkeleri ve firma kimliği ile ilgili detaylar ise aşağıda değinildiği gibidir.

Park Otomotiv kapsamında sunulan hizmetlerin tamamı çok yönlü bir yapıya sahiptir. Bu çok yönlü yapının temel dayanağı, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaktır. Bu çerçevede öncelikli olarak çalışan donanım ve eğitim seviyesinin iyileştirildiğini, ardından yedek parça kalitesinin arttırıldığını söylemek mümkündür.

Park Otomotiv kapsamında sunulan hizmetlerin tamamı özelleştirilebilir bir yapıdadır. Hizmet sunulurken aracının yaşının, markasının, modelinin ve diğer teknik özelliklerinin göz önünde bulundurulduğunu söylemek mümkündür. Bu durumun temel nedeni ise, araçlar için en doğru olan hizmeti ve hizmet detaylarını belirlemektir. Sunulan hizmetlerin mevcut kalite standartlarının ve firmanın kurumsal yapısının en doğal getirisi budur.

Aracınız için en yakın yerde en uygun ve en hızlı hizmeti sunmak amacıyla mevcut sektörüne giriş yapan ve mevcut standartlarını Bosch yetkili servisi olarak iyileştiren firmamız, aynı zamanda çağın gerekliliklerini de yakinen takip etmektedir. Mevcut servisimizde son model araç ve teçhizat kullanıyor oluşumuzun, ferah çalışma ortamımızın nedeni budur. Böylelikle hem hizmet sürecini hızlandırdığımızı hem de hata marjımızı düşürdüğümüzü söylememiz mümkündür.

Büyük bir alanda hizmetlerin devam eden firmamız, aynı zamanda müşterilerinizi de söz konusu alanda, ferah ve modern tasarımı ile ağırlamaktadır. Araçlarının durumlarını öğrenmek ve bakım – onarım hizmetini yakından takip etmek isteyen Park Otomotiv müşterilerine, bu hususta da imkan sunulduğunu söylemek mümkündür.